Uslu Fındık, yaşadığımız toprakların bizlere en büyük armağanı olan ve Karadeniz sahilinde yaşayan 8 milyon insanın yaşam hikayesine önemli katkılar sunan fındığımızın, doğallıktan kaynaklanan sağlık dolu lezzetini insanlara ulaştırabilmek için tüm gücüyle çalışmaktadır.

 

Uslu Fındık bugün, değerli büyükleri Hüseyin Uslu’nun fındığa ve fındığın geleceğine duyduğu güveni, sonuna kadar benimsemiş ve işinde profesyonelleşmiş ikinci kuşak aile bireylerinin yönetiminde başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Müşteri beklentilerine uygun kalitedeki ürünü, sağlıklı ve güvenilir koşullarda üreterek, doğru fiyat ile ihtiyaç duyulan zamanda, kesintisiz şekilde tedarik etmeyi kendine misyon edinmiştir. Belirlenmiş olan bu değerleri sürekli kılmak için gerekli stratejik kararları, tereddüt etmeden alabilen bir anlayışla yönetilmektedir.

 

“Tüm dünyada fındığa ihtiyaç duyan alıcılar tarafından bilinen ve aranan saygın bir firma olmak” vizyonuyla hareket eden Uslu Fındık, faaliyet gösterdiği sektörde ülkemizin en saygın sanayi kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Kuruyemiş, çikolata, şekerleme, pasta, dondurma ve bisküvi sektörlerindeki lider kuruluşların, uzun yıllardır güven duyarak fındık tedarik ettiği itibarlı bir firma konumundadır.

 

Uslu Fındık, tüketimin sürekli arttığı ve müşteri taleplerinin sürekli değiştiği günümüz dünyasında, sağlık dolu lezzeti, hiç değişmeyen Türk Fındığının ülkemiz ekonomisi için fırsatlar sunmaya devam edeceğini bilmekte ve buna inanmaktadır. Bu toprakları işleyerek fındığın üretimine katkı sağlayan insanlara ve Türk Fındığının sağlık dolu lezzetine duyduğu güvenle yoluna devam etmektedir. Bu güven, uzun yıllardır sahip olunan değerlerden taviz vermeksizin faaliyet gösteren Uslu Fındık Ailesini gururlandıracak büyük başarıları da beraberinde getirmiştir. Firma, İSO tarafından her yıl düzenli olarak açıklanan “Türkiye’nin En Büyük 1000 Sanayi Kuruluşu” listesinde yer almakla beraber, yine Türkiye Ekonomisinin değerli kuruluşları tarafından “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” ve Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Kapsamında “Fındık Sektörünün En Hızlı Büyüyen Şirketi” ödüllerine layık görülmüştür.

 

Yarım asırlık tecrübenin verdiği güç ile geleceğe güvenle yürümektedir.


© Aralık 2013 - 2019 Uslu Fındık - www.uslufindik.com.tr